Kurumsal

Hamurunda lezzet, mayasında güven var...

1971 yılında baba mesleği olarak tanıştığımız fırıncılık sektöründe hizmetlerimize  2020 yılında dönemin değişen dinamiklerini takip ederek, kalite ve müşteri odaklı, yenilikçi ve güven dolu hizmet anlayışı ile devam ediyoruz.

30 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe yer alan Haşimoğlu ailesi  olarak sahip olduğumuz hizmet anlayışımız,  güven duyulan imajımız, müşteri memnuniyeti önceliğimiz ve her zaman  sağlık mottomuz ile sektöre bambaşka bir yaklaşım ve anlayış katmayı, sürekli gelişmeyi, değişimi, bilhassa  insan sağlığını korumayı gözeterek birbirinden özel tatlar ve ürünler ile buluşmanızı hedefliyoruz.

Tamamı kendi üretimimiz olan eşsiz ürünlerimiz; kaliteli, hijyenik  ve lezzet olarak sınırları zorlayarak bizi tercih eden misafirlerimizin güvenine layık olmayı başarmıştır.

Mayasında sevgi barındıran ekmek çeşitlerinden en güzel anlarınıza tanıklık edecek yaş pastalarımıza, sımsıcak börek çeşitlerimizden tatlı tuzlu çeşit çeşit kuru pastalarımıza, leziz ve eşsiz baklava çeşiterimizden kahvaltıların vazgeçilmesi simit/poğaça çeşitlerimize kadar her ürünümüzün sağlıklı ve besleyici olmasını ön planda tutarak alanında en tecrübeli profesyonel ekibimiz sayesinde sofralarınıza taşıyoruz.

Haşimoğlu Fırın olarak “biz bir aileyiz”  diyor; “kendi soframızda olmayacak hiç bir ürün sizinde sofranızda olmayacak” diyoruz.

Heyecanımızın ve hizmetimizi dinamik tutan motivasyonumuzun en önemli kaynağı; mutlu olduğunuz anların,  anıların, özlemlerin, bekleyişlerin, kutlamaların, başlangıçların, yeni başlangıçlar için yaşanan sonların, sürprizlerin, ilklerin, her günün, her saatin  kısaca hayatınızın izlerini oluşturan zamanlarınıza eşlik etmek oluyor…

Her anın ürünü farklı olsa da ortak malzemesi sevgi…

1995

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit dolore magna aliqua.

2005

Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ut labore et dolore magna aliqua.

2017

Ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Hamurunda lezzet, mayasında güven var…